۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۶ دي
 
 

   
 

فروش، نمایندگی فروش، کمیسیون:

 

این صفحه شامل اطلاعات و برنامه های کسب و کار نرم افزارهای داده پردازی آموت می باشد. اگر شما علاقه مندید تعداد 5 یا بیشتر از هر محصول را خرید کنید، و یا به دنبال خرید بیش از 5 میلیون تومان نرم افزار هستید، و می خواهید شرایط و قیمت محصولات را با برند خود انتخاب نمایید؛ اطلاعات این صفحه را مطالعه نمایید:

 
نمایندگان فروش
اگر کسب و کاری دارید که می توانید با خرید بالاتر سود خود را بیشتر کنید با ما تماس بگیرید، اگر   محصولات ما را به تعداد خرید کنید، تا 70% به شما تخفیف می دهیم.
برای دریافت لیست قیمت به این صفحه مراجعه نمایید.

  
ارائه دهندگان راه حل های IT
ما می توانیم تمامی نرم افزار های خود را به صورت یکپارچه در کنار هم فراهم آوریم، به این صورت که می شود با نرم افزار پیامک آموت و تلفن گویا باشگاه مشتریان راه اندازی کرد، همچنین با نرم افزار میزکار الکترونیکی آموت و تماس پرداز سیستم خدمات به مشتری ارائه کرد و یا ...، ما به توصیه های شما گـوش می دهیم و آنـها را محـقق می کنیم و با نرخ استاندارد در خدمت شما هستیم.


فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات تلفن و سانترال
می توانید با فروش و توصیه نرم افزار های تماس پرداز، ضبط مکالمات، میزکار الکترونیکی، پردازشگر سانترال سود خوبی در کنار کار خود فراهم آورید.

 

شرکت ها و دولتی ها
اگر شما یک نهاد دولتی، موسسه آموزشی و یا یک شرکت بزرگ با نیاز به خرید تعداد زیادی از محصولات نرم افزاری ما ، و یا حتی اجزای سخت افزاری می باشید، ما پیشنهادات خوبی برای شما داریم.
خوشحال خواهیم شد تا با واحد فروش ما تماس بگیرید.

 
بازاریاب ها و دارندگان سایت و حق العمل کاران
برای فروشندگان ساده که محصولات ما را توصیه و یا در سایت خود قرار دهند تا 20% کمیسیون* برای هر فروش در نظر گرفته ایم.
کافیست بعد از قرار دادن اطلاعات محصول در سایت خود ما را مطلع نمایید.

 

*در زمان فستیوال فروش این امکان وجود ندارد.

 
سفارش سازی نرم افزارها با مارک تجاری شما، تغییر نام تجاری با اطلاعات کسب و کار شما
ما می توانیم تمامی نرم افزار های خود را با برند شما طراحی و تغییر دهیم تا با نام کسب و کار شما یکی شوند. اگر می خواهید برند خود را معتبرتر نمایید کافیست که سبد محصولات خود را افزایش دهید. با تغییر برند (لوگو و نام)، بدون نیاز به داشتن تیم متخصص برنامه نویسی، برنامه هایی با کیفیت بالا داشته باشید. قیمت محصولات را تعیین کنید و در بازار عرضه نمایید.
 
 شما می توانید با تکمیل فرم زیر و ارسال آن از طریق ایمیل یا فکس درخواست اولیه خود را ارسال نمایید.

 

 

 

 

 

دریافت فرم درخواست نمایندگی

 

لطفا فرم درخواست نمایندگی را به آدرس ایمیل Badshabi@AmootCo.com ارسال نمایید. 

 

 در صورتیکه سوالی داشتید می توانید با دفتر مرکزی با شماره 05137652545 تماس بگیرید و در ساعات غیر اداری می توانید با موبایل مدیر نمایندگان فروش آقای بدشابی به شماره 09156117005 تماس حاصل فرمایید.

 
   


 
آژانس مسافرتی احمد زاده